A Nemzeti Összetartozás Napján iskolánk alsó tagozatos diákjai idén is fejet hajtottak a trianoni békediktátum szomorú évfordulója előtt, amely tragikusan kettévágta hazánkat.
A Deák Úti EGYMI fennállásának 70. jubileumi évfordulója alkalmából meghirdetett „Mindenki más, mindenki érték! – Hogyan látom a Deák Úti Iskolát?” című rajzpályázaton iskolánkat az alábbi tanulók képviselték: