Osztályaink a 2016/17-es tanévben

Nagyobb képek a csatolt galériában (teljes méret onnan új lapon megnyitva).

1. osztály

Balogh Emőke, Budai Rebeka, Csallóközi Ákos, Dudás Kamilla, Ender Brigitta Ibolya, Feke Béla Dominik, Ferencz Fanni, Ferkó Zsombor  Máté, Fürjes Róza, Hornyák Szilárd, Horváth Szilárd Béla, Illés Blanka Flóra, Jákób Dávid, Jarasovits Áron Sándor, Kácsándi Martin, Leskó Gréta, Lukács Dániel Zsigmond, Molnár Gréta, Namesnyik Linett, Orosz Emese, Prágai Gréta Kinga, Rácz Balázs, Szemán Csenge, Szilágyi Kristóf, Takács Botond Róbert, Üveges Emma, Varga Luca

Petricska Eszter, Varga Jánosné osztályfőnök

 

2. osztály

Ács Dávid, Bodnár Noémi, Csigás Kitti, Danku Viktória Hanna, Danyi Patrícia, Emri Norbert, Feke Zsófia, Ferencz Gábor Bence, Gombos Lívia, Ignéczi Botond Áron, Jarecsni Regő, Mácsi Flóra, Orosz Patrik, Séra Zsófia, Steven Mózes Noel, Stumpf Boglárka, Szabadka Áron, Takács Jázmin Rebeka, Takács Szabolcs, Tóth Hanna Zsófia, Turcsányi Benedek, Zalavári Linda

Egressyné Kufcsák Éva osztályfőnök, Magyar Andrea

 

3. osztály

Ádámku Gréta Anna, Bakay Vivien, Dobó László, Emri Petra, Erdei Márk, Falat Dorina, Ferkó Gréta Veronika, Hörcsik Jázmin, Ignéczi Balázs Márton, Ihnáth Hanna, Jarasovits Réka, Jászter - Kun Csaba, Kalán Márk, Kubik Balázs Ádám, Lukács Anna Zsófia, Madarassy-Harsányi Kornél, Maros Jázmin Anna, Mártha Milán, Orosz Sára, Pápai Vanessza Vanda, Rácz Fruzsina Réka, Sallai-Györgyi Róza, Sáriczki Vilmos Márk, Siska Noémi, Stofa Dániel, Szendi Patrik Bence, Tóth Dániel István, Tóth Hanna Napsugár, Vásárhelyi Máté, Weiser Róza Viktória

Szajkó Gáborné, dr. Barati Béláné osztályfőnök

 

4. osztály

Bacskai Ádám, Berei Balázs, Blaskó Bence, Bob-Kálmán Áron, Brava Leila Zoé, Czinke Ferenc, Csillik Patrik Bendegúz, Danyi Anna, Falat Gergő, Fiedler Ádám, Horváth Evelin, Jákób Gréta, Kocsi Patrik, Kurucz Balázs, Majercsák Petra, Molnár Imola, Móricz Anna, Ocsenás Hanna, Rózsahegyi Ákos, Rózsahegyi Zsombor, Steven Benjámin Frank, Szabadka Marcell, Szabó Enikő, Szemán Áron, Szilágyi Eliza Jean, Tamás Márkó Martin, Tóth Áron Csanád, Tóth Fruzsina, Ungvári Kristóf, Zajáros Réka

Körömi Péterné osztályfőnök

 

5. osztály

Asztalos Zsófi, Bartók Marica Mária, Büdi Gergő Márk, Czigányi Eszter, Dobó Jázmin, Durányik Eliza Lujza, Greskó Dalma, Kiss Virág Rita, Klubert Ádám, Kósa Norbert Balázs, Krizsán Balázs, Leskó Levente, Leskó Márk János, Lukács Áron József, Magyar Blanka, Májer Márk, Menyhért Noel Dániel, Nyiri Veronika Lilla, Pandák Máté, Rémiás Ádám, Ródé Martin, Suták Zsombor, Szabó Dorka Abigél, Székely Milán, Tarr Jázmin, Vaszlavik Ádám

Szabóné Sáfrányos Tünde osztályfőnök

 

6. osztály

Behina Kinga Réka, Biacskó Dominik, Bodnár Bálint, Burger Vivien, Ferenczi Lili, Fiedler Dominik Tibor, Gáspár Roland, Horváth Ádám, Horváth Kinga, Hörcsik Soma Gábor, Juhász Réka, Kababik Tamás, Lukács Ábel Zsolt, Mészáros Hanna Flóra, Oláh Csilla Dominika, Pandák Bálint, Szabados Szabolcs, Turcsányi Balázs, Várhomoki Botond

Magyar Andrea osztályfőnök

 

7. osztály

Bartók Mercédesz, Bihari Brúnó Soma, Búza Alíz, Erdei Gábor, Erdélyi Luca, Francsics Evelin Kitti, Gógh Rebeka, Habzsánszki László, Hideg István, Hörcsik Alexa, Jarecsni Panni, Jenei Gréta, Klubert Bálint, Móricz Dóra, Nagy Gréta, Pataki Bálint, Pirnák Laura, Pribér Dániel, Sárosi Szabolcs, Seres Máté, Sólyom László, Stofa László, Szabadka Konrád, Szekeres Dénes, Szerencsi Dániel, Tóth Gergő, Várhomoki Viktor, Viczmándi Lili

Kusper László osztályfőnök

 

8. osztály

Bajzáth Róbert Dávid, Boros Kristóf Gábor, Botos Boglárka, Durányik Zita Linda, Farkas Kitti, Futó Vivien, Jarecsni Evelin, Kendi Ádám, Konyha Attila, Kovács Boglárka, Kurtos Máté, Leskó Kornél, Márkánics Kitti, Oroszy Lili, Pribér Dorina, Ródé Kristóf, Rozgonyi Kristóf Tibor, Stumpf Máté Benedek, Szalontai Gréta, Széll Dominik, Szemán Szilárd István, Szilágyi Szonja, Szilágyi Zsolt, Takács Dominika, Takács Talita Tamara, Tóbiás Eszter Napsugár, Tóth Bálint Tamás, Tóth Viktória Ilona, Turcsányi Zalán, Vaszlavik Bianka

Repkáné Tóth Bernadett osztályfőnök