Osztályaink a 2015/16-os tanévben

Nagyobb képek a csatolt galériában (teljes méret onnan új lapon megnyitva).

1. osztály

Ács Dávid, Bodnár Noémi, Csigás Kitti, Danyi Patrícia, Emri Norbert, Feke Zsófia, Ferencz Gábor Bence, Gombos Lívia, Ignéczi Botond Áron, Jarecsni Regő, Mácsi Flóra, Molnár Gréta, Orosz Patrik, Séra Zsófia, Steven Mózes Noel, Stumpf Boglárka, Szabadka Áron, Takács Jázmin Rebeka, Takács Szabolcs, Tóth Hanna Zsófia, Turcsányi Benedek, Zalavári Linda

Magyar Andrea, Egressyné Kufcsák Éva osztályfőnök

 

2. osztály

Ádámku Gréta Anna, Bakay Vivien, Dobó László, Emri Petra, Erdei Márk, Falat Dorina, Ferkó Gréta Veronika, Hörcsik Jázmin, Ignéczi Balázs Márton, Ihnáth Hanna, Jarasovits Réka, Jászter-Kun Csaba, Kalán Márk, Kubik Balázs, Madarassy-Harsányi Kornél, Maros Jázmin Anna, Mártha Milán, Orosz Sára, Pápai Vanessza Vanda, Rácz Fruzsina Réka, Sallai-Györgyi Róza, Siska Noémi, Stofa Dániel, Szabó Keve Máté, Szendi Patrik Bence, Tóth Dániel István,
Vásárhelyi Máté, Weiser Róza Viktória

Szajkó Gáborné, dr. Barati Béláné osztályfőnök

 

3. osztály

Bacskai Ádám, Berei Balázs, Blaskó Bence, Bob-Kálmán Áron, Brava Leila Zoé, Czinke Ferenc, Csillik Patrik Bendegúz, Danyi Anna, Falat Gergő, Fiedler Ádám, Horváth Evelin, Jákób Gréta, Kocsi Patrik, Kurucz Balázs, Majercsák Petra, Molnár Imola, Móricz Anna, Ocsenás Hanna, Rózsahegyi Ákos, Rózsahegyi Zsombor, Steven Benjámin Frank, Szabadka Marcell, Szabó Enikő, Szilágyi Eliza Jean, Tamás Márkó Martin, Tóth Fruzsina, Ungvári Kristóf, Zajáros Réka

Körömi Péterné, Greskó Istvánné osztályfőnök

 

4. osztály

Asztalos Zsófi, Büdi Gergő Márk, Dobó Jázmin, Durányik Eliza Lujza, Greskó Dalma, Klubert Ádám, Krizsán Balázs, Leskó Levente, Leskó Márk János, Magyar Blanka, Májer Márk, Nagy Fanni, Nyíri Veronika Lilla, Pandák Máté, Ródé Martin, Szabó Dorka Abigél, Tarr Jázmin

Varga Jánosné osztályfőnök, Petricska Eszter

 

5. osztály

Balogh Blanka, Behina Kinga Réka, Bodnár Bálint, Burger Vivien, Fiedler Dominik Tibor, Gáspár Roland, Horváth Ádám, Horváth Kinga, Hörcsik Soma Gábor, Juhász Réka, Mészáros Hanna Flóra, Oláh Csilla Dominika, Pandák Bálint, Szabados Szabolcs, Turcsányi Balázs, Várhomoki Botond

Magyar Andrea osztályfőnök

 

6. osztály

Bihari Brúnó Soma, Búza Alíz, Császár Fanni, Erdei Gábor, Erdélyi Luca, Francsics Evelin Kitti, Gógh Rebeka, Habzsánszki László, Hideg István, Hörcsik Alexa, Jarecsni Panni, Jenei Gréta, Klubert Bálint, Móricz Dóra, Nagy Gréta, Pataki Bálint, Pirnák Laura, Pribér Dániel, Sárosi Szabolcs, Seres Máté, Sólyom László, Stofa László, Szekeres Dénes, Tóbiás Szabolcs, Tóth Gergő, Várhomoki Viktor, Viczmándi Lili

Kusper László osztályfőnök

 

7. osztály

Bajzáth Róbert Dávid, Boros Kristóf Gábor, Botos Boglárka, Durányik Zita Linda, Farkas Kitti, Futó Vivien, Jarecsni Evelin, Kendi Ádám, Konyha Attila, Kovács Boglárka, Leskó Kornél, Márkánics Kitti, Oroszy Lili, Pribér Dorina, Ródé Kristóf, Rozgonyi Kristóf Tibor, Stumpf Máté Benedek, Szalontai Gréta, Széll Dominik, Szemán Szilárd István, Szilágyi Szonja, Szilágyi Zsolt, Takács Dominika, Takács Talita Tamara, Tóbiás Eszter Napsugár, Tóth Viktória, Turcsányi Zalán

Körömi Péterné osztályfőnök