Osztályaink a 2014/15-ös tanévben

1. osztály

Sallai-Györgyi Róza, Weiser Róza, Mártha Milán, Erdei Márk, Pápai Vanessza, Hörcsik Jázmin, Orosz Sára, Jarasovits Réka, Szabó Keve

Szendi Patrik, Kalán Márk, Rácz Fruzsina, Emri Petra, Tóth Dániel, Maros Jázmin, Stofa Dániel, Madarassy-Harsányi Kornél

Jászter-Kun Csaba, Kubik Balázs, Ignéczi Balázs, Siska Noémi, Falat Dorina, Ihnáth Hanna, Vásárhelyi Máté, Bakay Vivien

hiányzott: Ferkó Gréta
pedagógusok: Szajkó Gáborné, dr. Barati Béláné osztályfőnök

 

2. osztály

Czinke Ferenc, Blaskó Bence, Rózsahegyi Zsombor, Tamás Márkó Martin, Fiedler Ádám, Falat Gergő, Berei Balázs, Bob-Kálmán Áron, Bacskai Ádám

Steven Benjámin Frank, Tóth Fruzsina, Csillik Patrik Bendegúz, Kurucz Balázs, Szabadka Marcell, Molnár Imola, Kocsi Patrik

Szabó Enikő, Jákób Gréta, Zajáros Réka, Majercsák Petra, Ocsenás Hanna, Brava Leila Zoé, Móricz Anna, Horváth Evelin

hiányzott: Danyi Anna, Rózsahegyi Ákos, Ungári Kristóf
pedagógusok: Körömi Péterné, Greskó Istvánné osztályfőnök

 

3. osztály

Klubert Ádám, Pandák Máté, Ródé Martin, Májer Márk, Leskó Levente, Büdi Gergő

Nagy Fanni, Krizsán Balázs, Leskó Márk, Tarr Jázmin, Nyiri Veronika

Szabó Dorka, Magyar Blanka, Greskó Dalma, Durányik Eliza, Takács Lilla, Asztalos Zsófi

pedagógusok: Petricska Eszter, Varga Jánosné osztályfőnök

 

4. osztály

Fiedler Dominik, Horváth Ádám, Pandák Bálint, Horváth Kinga, Balogh Blanka

Gáspár Roland, Turcsányi Balázs, Behina Kinga, Oláh Csilla, Bodnár Bálint, Hörcsik Soma

hiányzott: Juhász Réka
pedagógusok: Egressyné Kufcsák Éva osztályfőnök, Magyar Andrea

 

5. osztály

Hideg István, Seres Máté, Tóth Gergő, Sólyom László, Bihari Brúnó Soma, Pribér Dániel, Klubert Bálint, Erdei Gábor, Stofa László

Császár Fanni, Sárosi Szabolcs, Habzsánszki László, Bordás Dávid, Szekeres Dénes, Várhomoki Viktor, Piroska Bere József, Viczmándi Lili

Pirnák Laura, Jarecsni Panni, Móricz Dóra, Nagy Gréta, Francsics Evelin, Gógh Rebeka, Erdélyi Luca, Jenei Gréta

hiányzott: Búza Alíz, Pataki Bálint
pedagógusok: Kádár Eszter, Szabóné Sáfrányos Tünde osztályfőnök

 

6. osztály

Bajzáth Róbert, Rozgonyi Kristóf, Turcsányi Zalán, Stumpf Máté Benedek, Ródé Kristóf, Szilágyi Zsolt, Széll Dominik, Leskó Kornél

Szilágyi Szonja, Pribér Dorina, Nagy Borbála Kincső, Botos Boglárka, Tóbiás Eszter, Jarecsni Evelin, Durányik Zita, Márkánics Kitti, Takács Dominika

Kendi Ádám, Szalontai Gréta, Kovács Boglárka, Takács Talita, Futó Vivien, Farkas Kitti, Tóth Viktória, Boros Kristóf, Konyha Attila

pedagógusok: Varhola Melinda, Körömi Péterné osztályfőnök